Close

Świetlówki kompaktowe

Są bezpośrednim zamiennikiem tradycyjnych żarówek w większości zastosowań, we wszystkich rodzajach pomieszczeń oraz w oświetleniu zewnętrznym. Dzięki ciągłemu rozwojowi i badaniom powstała cała rodzina źródeł światła charakteryzująca się niskim zużyciem energii oraz długim okresem trwałości.

Read More

Oświetlenie salonu sprzedaży

Dla wybranych części salonu sprzedaży (np. punkt bezpośredniej obsługi klienta) bardzo efektywne okazać może się utworzenie za pomocą oświetlenia odmiennej, ciepłej atmosfery. Światło ma uspokajać, a jednocześnie usprawniać pracę, odpowiednia barwa sprawia, że jesteśmy wypoczęci, zrelaksowani i mamy ochotę do pracy, a klienci mają ochotę do rozmowy.

Read More

Oświetlenie do domu – co robić aby było wydajne?

Odpowiednie oświetlenie to takie, które pasuje do każdego pomieszczenia w domu, jest ono kluczem do komfortu. Zapomnij o wielkim żyrandolu w kuchni lub salonie, takim możesz pochwalić się jedynie na wejściu.

Read More

Przelicznik żarówek

Naprawdę 23 watowa żarówka CLF jest bardziej energooszczędna niż 100 watowa żarówka starego typu? Typowy zamiennik 100 watowej żarówki to 23 watowa świetlówka kompaktowa. Chociaż nie jesteśmy przekonani do tego rodzaju oświetlenia to patrząc na rachunek za energię napada nas ochota na zmianę oświetlenia. Tu pokażę Ci prosty przykład i wzór dla obliczania kosztów oświetlenia […]

Read More